Senior Sales Specialist – Finance

Jste profesionální obchodník se zkušenostmi z CC? Máte obchodní talent a nadšení do práce? Chcete mít možnost ovlivnit výši své mzdy? Staňte se součástí našeho úspěšného týmu.

Jaká bude vaše pracovní náplň?

  • Telefonovat klientům, kteří nás oslovili (nevoláme nevyžádané kontakty).
  • Doporučovat jim výhodnější produkty a pomáhat jim ušetřit tisíce korun ročně.
  • Pracovat s naším interním systémem (samozřejmě vás zaškolíme).
  • Školit se a neustále na sobě pracovat, abyste mohli vydělávat ještě více.

Co vám nabízíme?

  • Smlouvu na HHP (doba neurčitá).
  • Práci v úplně nových moderních kancelářích na Praze 4 (2 minuty od metra Pražského povstání).
  • Fixní mzdu + zajímavé bonusy.
  • MultiSport kartu s příspěvkem od zaměstnavatele a další benefity.

Zaujala vás pozice?
Pošlete nám životopis

Vaše jmého

Váš telefon

Váš e-mail

Zde vložte váš životopis

Motivační dopis

Kdo se vás ujme jako první?

Hana Obrusníková

Recruitment specialista

e-mail: hana.obrusnikova@usetreno.cz
tel: +420 601 159 195

Jiří Malina

HR ředitel

e-mail: jiri.malina@usetreno.cz
tel: +420 601 090 012