Parťák do obchodního týmu energetiky

Bojíš se, že to zase skončí necelou stovkou na hodinu, minimem bonusů, jedním víc neužitečnějším než druhým, pauzou na záchod až po třech odpracovaných hodinách a telefonáty, které nikdo nebere?

To chápem. A můžeme ti slíbit, že nehledáme žádnýho Horsta Fuchse, kterej bude přivázanej k židli ve skladu na košťata prodávat po telefonu vše od kreditních karet až po použité tkaničky do bot. Potřebujeme pozitivně našláplýho parťáka, kterej rád komunikuje s lidma a chce si přijít na slušný peníze.

5 důvodů, proč by tě to u nás mohlo bavit:

  • Voláme jen lidem, kteří nám na sebe nechali kontakt na webu, žádné nakoupené kontakty a random vybraná telefonní čísla.
  • Nevládne u nás německá přísnost, japonská pracovní morálka a ruské utajení, máme tu fajn atmosféru, vzájemně se hecujeme, motivujeme a pomáháme si.
  • Můžeš poměrně rychle udělat kariéru, třeba Ondra S. to za ani ne rok dotáhl z operátora na team leadera. Kroutíš nad tím hlavou? My taky. Je to borec.
  • Svých lidí si vážíme a dobře jim platíme, průměrný měsíční výdělek operátora je 45 000 Kč, a navíc si můžeš vysoutěžit třeba dovolenou nebo novej iPhone.
  • Nejsme žádní suchaři a rádi spolu trávíme čas i mimo pracovní dobu, ať už u pivka nebo při pořádné laser game přestřelce či na bowlingu.

 

S kým budeš pracovat?

„Možná se budu trochu vymykat standardu, když řeknu, že mě práce baví od A do Z. Od příchodu do práce a ranního pozdravu s kolegy, přes společné porady, plánování, každodenní úkoly až po hvězdné finiše směny.“

– Tomáš Kopsa, Supervizor Call centra, do Ušetřeno.cz nastoupil v roce 2011 jako operátor

Zviklali jsme tě? Vyzkoušej si na vlastní kůži, jestli by se ti u nás líbilo. Napiš Terce, pošli jí CVčko a přijď k nám na čumendu. Rádi tě poznáme.

Tvůj HR tým, Ušetřeno

Zaujala vás pozice?
Pošlete nám životopis

Vaše jméno:
 
Váš telefon:
 
Váš e-mail:
 
Zde vložte váš životopis (nepovinné):
 
Zpráva (nepovinné):
 

Kdo se vás ujme jako první?

Tereza Dvořáková

Recruitment specialistka

e-mail: tereza.dvorakova@usetreno.cz
tel: +420 601 090 012

Martin Váša

HR ředitel

e-mail: martin.vasa@usetreno.cz
tel: +420 606 787 560

Další pozice

TOP obchodník – stavíme nový tým

Baví tě obchod? Máš rád výzvy? Jsi energický a pozitivní? 3× ano? Gratulujeme, jsi pro nás ten pravý kandidát! Jsme Ušetřeno.cz –...

Chci vědět víc
Parťák do obchodního týmu energetiky

Bojíš se, že to zase skončí necelou stovkou na hodinu, minimem bonusů, jedním víc neužitečnějším než druhým, pauzou na záchod až po...

Chci vědět víc